Szkoła
Uczniowie
Rekrutacja
Nauczyciele
Rodzice

Archiwum

Dyskoteka karnawałowa za nami!

15-02-2014
Młodsi uczniowie (klasy I – III) bawili się na tradycyjnym baliku w sali gimnastycznej, a chętni ludzie ze starszych klas spotkali się w czwartek (13 lutego) na dyskotece karnawałowej, której pomysłodawcami byli członkowie Samorządu Szkolnego.

          Początkowo wspomniane przedsięwzięcie miało się odbyć na „łączniku”, ale ze względu na niską frekwencję (pojawiło się ok. 30 osób) zabawę przeniesiono do jednej z sal lekcyjnych.

            Mimo, iż na dyskotece nie pojawiły się „tłumy” zabawa była udana, a na pewno większość z jej uczestników mile spędziła czas w gronie koleżanek i kolegów ze szkoły. Ze względu na różnorodne gusta muzyczne podczas imprezy każdy rocznik miał prawo przez około pół godziny proponować ulubione utwory do zabawy. Dzięki temu każdy znalazł coś dla siebie, a przy okazji poznał również twórczość muzyków, których być możę dotychczas nie kojarzył. Nie obyło się również bez kilku fajnych zabaw. Cała ekipa wspólnie odtańczyła układ do popularnego „Gangnam style”, dzięki dziewczynom z klasy IV A w pewnym momencie przez salę i korytarz przejechał „pociąg”, no i nie obyło się bez tradydyjnej zabawy z krzesełkami w kole dla wszystkich chętnych. Radości i uśmiechów nie brakowało, a to jest chyba najlepszy dowód na to, że wpompniana zabawa się udała!

            Uczniowie ZSP nr 10 pobawili się już w karnawale. Był balik dla klas I – III, dyskoteka dla starszych koleżanek i kolegów, a póki co Rada Rodziców organizuje tradycyjny Bal Karnawałowy dla wszystkich chętnych do zabawy (odbędzie się 22 lutego). Kiedy trzeba to pracujemy, ale potrafimy się też pośmiać i pobawić! Tak powinno być!

 

 
12

Użytkownicy Online: 2
Copyright (c)2012 sp2.rybnik.pl