Szkoła
Uczniowie
Rekrutacja
Nauczyciele
Rodzice

Archiwum

Klasa IV A pożegnała karnawał na dyskotece!

02-03-2014
Kilka dni przed końcem tegorocznego karnawału (we czwartek, 27 lutego) uczniowie z klasy IV A postanowili spotkać się na dyskotece!

           Po ogólnoszkolnej zabawie przyszedł czas na taneczne pląsy w gronie koleżanek i kolegów z własnego zespołu klasowego. Co prawda nie wszyscy mieli okazję wziąć udział w imprezie (wielu uczniów ma zajęcia w szkole muzycznej, klubach sportowych czy zespołach artystycznych), ale i tak przedsięwzięcie można uznać za bardzo udane!

            Zgodnie z zasadą „dla każdego coś dobrego”, każdy uczestnik dyskoteki miał okazję wybrać swoje ulubione piosenki i zaproponować do tańca swoim kolegom. Gatunki muzyczne były więc bardzo różne, a cała grupa wspólnie odtańczyła układy choreograficzne do wielu wpadających w ucho przebojów. Dziewczyny przodowały w ciekawych popisach do utworów Kate Perry, a trenowane kroki mogą się przydać do… popisów na szkolnym festynie! Nie brakowało również piosenek w stylu dance, hip hop (zwłaszcza propozycje jednego z kolegów), a także najbardziej popularnych kawałków, jak choćby „Gangnam style”. Śmiechu, radości i zabawy było wiele, a więc klasowa dyskoteka „ostatkowa” uczniów IV A na pewno była udana! Póki co dzieci czekają już na kolejną zabawę, a wychowawca już dzień po imprezie został „zasypany” pytaniami o to, kiedy będzie kolejna impreza… Doczekacie się!

 

 
12

Użytkownicy Online: 1
Copyright (c)2012 sp2.rybnik.pl