Szkoła
Uczniowie
Rekrutacja
Nauczyciele
Rodzice

Archiwum

Tegoroczny koncert „Mam Talent” za nami!

24-03-2014
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przebiegał u nas tradycyjnie pod hasłem „Mam Talent”.

    Tego dnia odbył się doroczny koncert, podczas którego uczniowie naszej szkoły, a także – pierwszy raz w historii – podopieczni naszego przedszkola, mieli okazję pokazać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach.

    Mieliśmy więc okazję śledzić popisy taneczne, posłuchać muzyki instrumentalnej, a także podziwiać wokalistów czy recytatorów. Wszystko to odbyło się w kolorowej i „wiosennej” atmosferze, bo niektórzy dali się namówić na strój w kolorach zielonym czy żółtym lub w „kwieciste” wzory. Tym razem były to jak najbardziej dopuszczalne barwy jak na ubranie do szkoły. Jedna z czwartoklasistek przygotowała nawet specjalną „kwiecistą” fryzurę, a przedszkolaki „ochrzciły” ją z tego powodu „Pani Wiosna”! Dodatkowo pomocą przy organizacji przedsięwzięcia służyli uczestnicy zajęć z przedsiębiorczości (projekt „Szkoła Nieograniczonych Możliwości”), którzy mieli okazję przekonać się w praktyce, jak wygląda praca przy dużej, szkolnej imprezie.

    Pierwsza część występów naszych szkolnych gwiazd to popisy uczniów z klas I – III, a w tym roku dołączyli do nich również podopieczni przedszkola. Było więc bardzo radośnie, a taneczne pląsy i wesołe piosenki prezentowane przez artystów budziły uśmiech u każdego obserwatora. Podobnie było, gdy na scenie pojawili się ludzie z klas IV – VI. Taniec nowoczesny, pokaz mażoretki, a także ciekawe interpretacje piosenek i popisy instrumentalistów, wzbudziły zainteresowanie większości audytorium. Ponadto mieliśmy okazję pogratulować uczniom, którzy w ostatnim czasie osiągnęli sukcesy w różnych dziedzinach reprezentując naszą placówkę w konkursach i zawodach sportowych. Było ich bardzo wielu, ale to nie powinno dziwić, bo jesteśmy przecież „Szkołą Odkrywców Talentów”!

    Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom koncertu, a także rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli w przygotowaniach do występów. Wydaje się, że -  mimo pewnych problemów technicznych – tegoroczna edycja „Mam Talent” może zostać zaliczona do udanych!

    Przypominamy, że tgradycyjny koncert wiosenny odbywa się w związku z udziałem naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w projekcie „Szkoła Odkrywców Talentów”, którego koordynatorem jest p. Maria Palarczyk – Stępska.

 

 

Użytkownicy Online: 1
Copyright (c)2012 sp2.rybnik.pl