Szkoła
Uczniowie
Rekrutacja
Nauczyciele
Rodzice

Archiwum

Kinga Słodczyk w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

29-11-2016 - E.Ostrowska
 W dniach 24 – 25 listopada br. odbyły się szkolne eliminacje Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Języka Polskiego oraz Matematyki.

             Miło nam poinformować, że do kolejnej rundy olimpiady polonistycznej awansowała KINGA SŁODCZYK z klasy VI B.

            We czwartek (język polski) oraz piątek (matematyka) wszyscy chętni do udziału w konkursach brali udział w etapie szkolnym. Uczniowie mieli za zadanie wykonanie zadań testowych (zadania otwarte i zamknięte). Aby uzyskać promocję do etapu rejonowego należało zdobyć co najmniej 84% punktów możliwych do uzyskania.

            Członkowie komisji powołani przez Dyrektora szkoły przeprowadzili rywalizację najlepszych polonistów i matematyków na terenie naszej placówki, a także sprawdzili rozwiązania zadań przez poszczególnych uczniów. Okazało się, że wynik dający możliwość udziału w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego uzyskała KINGA SŁODCZYK - uczennica klasy VI B. Serdecznie gratulujemy!

            Przed naszą reprezentantką przygotowania do kolejnej rundy olimpiady polonistycznej, która odbędzie się w dniu 6 lutego 2017 r. Póki co mamy nadzieję, że Kinga uzyska awans do etapu wojewódzkiego (27 marca 2017 r.), a po finale okaże się laureatką konkursu. Trzymamy kciuki i życzymy wiele samozaparcia podczas przygotowań do kolejnych etapów. Wierzymy w Ciebie, a więc na pewno dasz sobie radę!


 

Użytkownicy Online: 1
Copyright (c)2012 sp2.rybnik.pl