Szkoła
Uczniowie
Rekrutacja
Nauczyciele
Rodzice

Archiwum

 


 KOŁA ZAINTERESOWAŃ

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

 




 Piłka nożna, koszykówka 


poniedziałek   8.00-9.30
Gry i zabawy, piłka nożna, koszykówka 

wtorek  8.00-9.30 

Tenis stołowy, piłka nożna

środa  14.30-15.15

Koszykówka kl. II - III

czwartek  15.30-17.00  

 
Prowadzący mgr Iwona Szymik




Koszykówka 

poniedziałek    7.00-7.45

Prowadzący mgr Zofia Troszka



Tenis stołowy, gry i zabawy, piłka nożna 

czwartek   13.30-15.00

Piłka nożna 

piątek   14.30-16.00

 Prowadzący mgr Michał Szłapka



Koło plastyczno - taneczne

poniedziałek  12.30-13.15 

Prowadzący mgr Jolanta Pastuszka

Koło informatyczne dla kl. I - III
czwartek  13.45-14.30
Prowadzący mgr Joanna Derner
  



Koło matematyczne 

wtorek  14.30-15.15 s. 4
Koło szachowe dla kl. I - III

poniedziałek  13.30-14.15 s. 22

Prowadzący mgr Marianna Tymrakiewicz  

Koło języka angielskiego dla kl. VI - VII

poniedziałek  14.40-15.25 s.15

Kółko języka angielskiego dla kl. V  
poniedziałek
 15.30-16.15 s.15

Prowadzący mgr Maria Janowska - Werner   



Koło języka polskiego

poniedziałek  15.35-16.20 s. 5
Chór szkolny 
czwartek  15.35-16.20 s. 5

Prowadzący mgr Alicja Klimek



Koło "ortografia na wesoło"
 
poniedziałek  9.45-10.30 - kl. IVb 
poniedziałek  13.45-14.30 - kl. IVc 

wtorek  10.40-11.25 - kl. IVa 

Prowadzący mgr Małgorzata Ucher



Koło recytatorskie

piątek  14.00- 14.45 świetlica

Prowadzący mgr Barbara Morciniec



Koło małych historyków

środa  14.40-15.25 s. 7
Prowadzący mgr Robert Furtak



Koło biologiczne

czwartek  15.25-16.15 co 2 tyg.
Prowadzący mgr Ilona Bajcer



Koło języka niemieckiego 

poniedziałek  8.00-8.45 s. 7

Prowadzący mgr Małgorzata Łuczak



Koło szachowe

wtorek  8.00-8.45 kl. IIa
czwartek  12.40-13.25 kl. IIb

Prowadzący mgr Krzysztof Wołyński



  Koło języka angielskiego

poniedziałek  8.45-9.35 - kl. IVb, s. 18
poniedziałek  14.40-15.25 - kl. IVa i IVC, s. 7

Prowadzący mgr Ewa Mielnik



 

Koło matematyczne

piątek  14.40-15.25 - kl. Va i VI s. 11
Prowadzący mgr Jolanta Kabaj



    Koło dziennikarskie

wtorek  13.40-14.30 

Prowadzący mgr Weronika Marciniak - Ledwoń


   Koło języka angielskiego

poniedziałek  8.15-8.45 - kl. II, s. 19
poniedziałek  8.15-8.45 - kl. III

Prowadzący mgr Zuzanna Karwot



Fakultet prezydencki /przyroda/
Użytkownicy Online: 1
Copyright (c)2012 sp2.rybnik.pl